👤

Determinati masa de Cl2 care se gasește într-un vas cu V=6,68l la t=0°C și P=2 atm
Repede!!!! ​


Răspuns :

Răspuns:

Sper ca te-am ajutat. Succes!

Vezi imaginea IONATANFERARIU
Vă mulțumim pentru vizita pe site-ul nostru dedicat Chimie. Sperăm că informațiile furnizate v-au fost utile. Dacă aveți întrebări suplimentare sau aveți nevoie de ajutor, nu ezitați să ne contactați. Vă așteptăm cu drag și data viitoare! Nu uitați să adăugați site-ul nostru la favorite!


Ze Learnings: Alte intrebari