👤

Reclama pt pepene 1-2randuri​

Răspuns :

Explicație:

Bună ziua, tuturor celor care le plac pepenii!

De azi la taraba cu fructe și legume proaspete de vară se vând pepeni cu 60 de bani pe un kilogram.

Vă așteptăm să gustați și să cumpărați cei mai ieftini, cei mai gustoși și cei mai delicioși pepeni din România!