👤

Întocmiți analiza de produs pentru un produs la alegere. Calculați prețul cu amănuntul pentru produsul anumit!
VA ROG URGENT !!!!!!! DAU COROANA ,INIMA TOT CE VRETIIIIII​


Răspuns :

Explicație:

torta ea coasta sa spubem50 de se vinde la fabrica dar la magazin60 ei eu in considerare drumul benzina consumata averea griji de produs produsul va costa 60 lei