Răspuns :
Explicație:
Painea-poate costa 10lei
Apă
un produs alimentar
Cred că te-am înțeles corect,sper că te-am ajutat.Ma poți ajuta și tu pe mine??
Pararea mea e ca poti sa cumperi :
-Mancare
-apa si suc etc
-o lampa sau alt ceva(mobilier sau obiecte de numai 10 lei)
-fructe si legume
-lactate etc
SUCCES
Vă mulțumim pentru vizita pe site-ul nostru dedicat Studii sociale. Sperăm că informațiile furnizate v-au fost utile. Dacă aveți întrebări suplimentare sau aveți nevoie de ajutor, nu ezitați să ne contactați. Vă așteptăm cu drag și data viitoare! Nu uitați să adăugați site-ul nostru la favorite!